PRVNÍ LETOŠNÍ VÝSTAVU JSME ZAHÁJILI TVORBOU CESTOVATELE, FOTOGRAFA A DOKUMENTARISTY JAKUBA MORAVCE. 

SRDEČNĚ ZVEME NA POSLEDNÍ AKCI ROKU 2019 K NÁM NA GALERII
V neděli zahajujeme novou výstavu veřejnou vernisáží od 16ti hodin. Jste srdečně zváni. Galerie "Na Konci světa" - Příroda dětem, z. s.

Holandský selský dům na konci zámeckého parku ve Veltrusích po dlouhých letech přivítal své nové obyvatele. Stali se jimi přátelé ze spolku Příroda dětem, z.s.

Jsou tady nejen proto, že milují tento zapadlý kout světa, jenž většina míjí bez povšimnutí a jen někteří zavítají až k vrátkům, která zatím skrývají tak trochu tajemství, ale hlavně proto, aby pozvedli a zdokonalili v souhře se zámeckým panstvím i toto místo...

Místo uprostřed krásné zeleně, které přes cestu hlídá Sfinga. Místo, kde se vytvořilo zázemí pro vás, kteří přijíždíte na kolech, s kočárky, ale i všem milým pocestným, pěšky příchozím...

Pohodlné venkovní sezení, galerie plná různorodého umění, hry pro děti a občerstvení zaměřené na tovar ze selského dvora, a v neposlední řadě naše milovaná zvířátka... vám budou k dispozici od jara do podzimu. Přijďte k nám...Těšíme se na vás...Vytvořeno pomocí Mozello - nejsnadnějšího nástroje na tworbu webů na světě.

 .